| Cucos_Casian_2000 a întrebat:

Sall, am si eu o intrebare de un an incoace ma chinui sa ies din silver si nu pot castig cate 5-6 meciuri de comp si tot nu imi da rank-up, ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Cred ca vorbesti de CS:GO.
Trebuie să joci mai mult, și eu am avut win streak de 7 meciuri și nu am rankat.
Încearcă să faci scor mare. Nu prea contează locul, ci chiar dacă ieși pe locul 3 și ai scor 60-70 e bine (mai greu, dar e posibil).
Alt sfat ar fi să joci cu cineva cu un rank mai mare decât tine, și dacă câștigați rankezi mult mai rapid.