| ionutzandrey a întrebat:

Sall.Am si eu o intrebare despre metin, stiti misiunea cu garda bolnava am luat 3 ierburi medicinale si imi trebuie doar una ca sa fac misiunea cum scapde doua dintre ele?(funda)

Răspuns Câştigător
| Lysander a răspuns:

Mai frate DECI: Pui alea 3 ierburi in inventar, tii apasat shift iar apoi dai click stanga pe ele. Iti va aparea o fereastra mica unde trebuie sa scrii cate vrei sa iei din totalul tau de iteme (in cazul tau sunt 3) si tie cum iti trebuie 1 scrii 1 iar apoi dai ok si dai click pe un spatiu gol din inventar. Asa vei avea intr-o parte 2 si intr-una 1. Apoi bagi cele 2 in depozit si pe 1 o folosesti la misiune.

2 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Tii apasat shift si dai click stanga pe item iar apoi le imparti. 2 le pui in depozit si 1 o duci la misiune.

| ionutzandrey explică (pentru Lysander):

Dar nu merge zice ca obiectul nu poate fi pozitionatthinking nu stiu ce sa faccrying

| Lysander a răspuns (pentru ionutzandrey):

Mai frate DECI: Pui alea 3 ierburi in inventar, tii apasat shift iar apoi dai click stanga pe ele. Iti va aparea o fereastra mica unde trebuie sa scrii cate vrei sa iei din totalul tau de iteme (in cazul tau sunt 3) si tie cum iti trebuie 1 scrii 1 iar apoi dai ok si dai click pe un spatiu gol din inventar. Asa vei avea intr-o parte 2 si intr-una 1. Apoi bagi cele 2 in depozit si pe 1 o folosesti la misiune.