| MusicGabyBoy a întrebat:

Sall! Am un fel de stick in care se baga diverse carduri pentru telefon in cazul meu Micro SD si cand il bag stick-ul in PC zice ca trebuie sa formatez partitia H pentru a functiona; imi apare o fereastra cu Quick Format... si dau Start si imi apare asta:The disk is write protected si imi apare doar sa dau Ok crying crying! Va rog ajutati-ma! Dau Funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Pai depinde trebuie cartela formatata in telefon.Acolo la setari ai ceva de genu memori si dai acolo sa formatezi cartela.Asa trebuie sa mearga.Bafta.Funda daca ti-am fost de ajutor.