| BeHappyLikeMe07 a întrebat:

Sall, am un pc de 3 si acum o luna i-am dat drumul am intrat pe net iar dintr-o data a inceput sa faca niste dungi de sus in jos rosi si albastre si s-a stins nu a mai facut niciodata asa ceva, am incercat sa il aprind scria alea cu placa de baza, rami etc si incepeau iar dungile se restarta am incercat sa bag windows dar nu merge da eroare, cineva mi-a zis ca poate fi de la procesor. Astept raspunsuri. Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cureti unitatea
Desschide carcasa si cu o perie fina curata toate placile si toti pini care sunt la vedere iar dupa aceea scoate placutele pe rand si curata si mufele sau circuitele care fac legatura cu placa de baza
poate merge asa
bafta