| scorpionalb a întrebat:

Salut, am si eu o problema am un calculator procesor 3006 dual core e660 4 gb rami windows 7 placa video nividia geforce gt 440 1 gb 128 bit ddr5 cateodata cand privesc pe youtube mi se face niste dungi albastre rosi albe de toate culorile pe ecran trebuia sa ii dau restart si isi revine mentionez nu face tot timpul cand privesc pe youtube cateodata nu stiu ce are as vrea sa imi spuneti si mie daca stiti sigur.multumesc mult

4 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Verifica alimentarea de la monitor la spate.sa fie pusa bine, asa am patit si eu. uite-te si la unitate.si daca totul e in regula, inseamna ca are ceva monitorul..sau reinstaleaza placa video.

Răspuns utilizator avertizat
| qrage a răspuns:

Schimba driverul Nvidia, baga mai nou sau mai vechi, de la driver este problema