| anonimevere2013 a întrebat:

Sall as dori si eu niste coduri pentru cs dar nu cs1.6 numai vreau lasa codurile joaca normal vreau linkul de download sau numele codului si cum il activez pe ce buton va rog mult.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Lasa codurile joaca normal

| ConducereaLumi a răspuns:

Sfat prietenesc...

antreneazate cu boti pe cel mai greu lvl *easy, normal, hard*
EX: eu aseara am facut ceacane antrenanduma... erau 16 T vs 1 CT care eram eu laughing *fara cod*

P.S. ''CinevaNou'' degeaba te straduiesti cred ca peste juma' din gamerii din lume au cod la cs sad