| AndreyStan a întrebat:

Sall, vreau sa joc WarZ, l-am descarcat, l-am instalat, dar cand sa ma inregistrez, imi cere un cod. Am incercat toate codurile pe care le-am gasit pe net pana acum, si la programele generatoare de coduri cand dau pe DOWNLOAD imi spune ca e blocat. Ce sa fac sa il joc fara bani, FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Daca se joaca pe net si ii blochezi net-ul nu faci nimic. Cauta server privat nu cunosc jocul dar daca are singleplayer poti sa dai la control panel> windows firewall> allow a program or feature through windows firewall cauti jocul si debifezi allow. Succes!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Warz e un MMO care se joaca online impreuna cu alti oameni. Pentru a avea acces pe serverul oficia ai nevoie de un cod platit si nefolosit. Eventual cauta servere private. Succes!

| Spaz472 a răspuns:

Blocheaza'i acces-ul la internet din windows firewall si apoi bagi cod-ul. Succes!

| AndreyStan explică (pentru Spaz472):

Daca merge iti dau funda, dar mai intai zi-mi cum intru in windos firewall

| Spaz472 a răspuns:

Control panel> windows firewall>allow a program or feature through windows firewall si selectezi joc-ul de acolo. si debifezi allow.