| AndreiMihai91294 a întrebat:

Buna TPU am descarcat Silent Aim pentru C.S 1.6 dupa ce pornesc C.s si il bag in bara si deschid Lies.exe in momentul cand il pornesc se stinge C.s.Ce sa fac dau funda celui mai bun raspuns! Va rog eu mult ajutati-ma si nu vreau raspunsuri gen "lasa codurile" sau "joaca normal nu cu coduri"

8 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Probabil e virusat ceea ce ai luat tu

| AndreiMihai91294 explică (pentru HaKa93):

Pc nu are virusi si nici aimul, am incercat si cu OpenGl si fara firewall si tot ma scoate cand incerc sa-l bag, ma poate ajuta cineva va rog frumos?

| HaKa93 a răspuns (pentru AndreiMihai91294):

Am impresia ca trebuie sa bagi exe.ul hl.exe la exceptii ca sa meargă

| AndreiMihai91294 explică (pentru HaKa93):

Poti mai explicit te rog? nu am inteles nimic.

| RobertFHC a răspuns:

Probabil din cauza ca il ai pe Software, muta-l si tu pe OpenGL.
Verifica si firewall-ul.

| AndreiMihai91294 explică (pentru RobertFHC):

Il am pe OpeGL tot timpul si am incercat si cu firewall dezativat/activat si tot la fel imi face

| Manolescu_Mihnea_1992 a răspuns:

Este de la Counter Strike-ul tau.Nu e compatibil cu codul.Ia-l pe acesta:http://www.gamefront.com/files/23856083/Counter-Strike.exe
Cand intri in C.S., il bagi in bara si dai Run as administrator ( in cazul ca esti pe Win7 sau Win8, daca esti pe XP il pornesti simplu.) si intri din nou pe joc.
Sper ca te-am ajutat :X

| AndreiMihai91294 explică (pentru Manolescu_Mihnea_1992):

Am schimbat 8 cs-uri si tot nu merge crying alt cineva?