| AndreiMihai91294 a întrebat:

Buna TPU am descarcat Silent Aim pentru C.S 1.6 dupa ce pornesc C.s si il bag in bara si deschid Lies.exe in momentul cand il pornesc se stinge C.s.Ce sa fac dau funda celui mai bun raspuns! Va rog eu mult ajutati-ma si nu vreau raspunsuri gen "lasa codurile" sau "joaca normal nu cu coduri" am cs pe OpenGl si am incercat si cu firewall si fara firewall si tot aia... ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Nu e bun kitu de cs.

| ChangeName a răspuns:

Este posibil ca daca folosesti Steam sau anumite tipuri de cs de exemplu CarbonV1.1/1.2 Sa nu iti mearga. Incearca sa folosesti cs 1.6 normal.

| AndreiMihai91294 explică (pentru ChangeName):

Cs normal folosesc no-steam ala classic, am schimbat vreo 5-6 csuri si tot nu merge...altcineva? sad