| AleX12139239123 a întrebat:

Sall.Asi vrea si eu un hack la LOL care sa mearga, am cautat peste tot si toate erau cu bani vreau de IP nu de RP cine ma poate ajuta cu un link bunt pe ult versiune care sa mearga preimeste o FUNDA.

2 răspunsuri:
| WorldPeace a răspuns:

Salut. Daca crezi ca o sa gasesti vreun hack pentru acest joc te inseli. Creatorii au investit foarte multi bani pentru a tine departe codatii.

| AleX12139239123 explică (pentru WorldPeace):

Eu vreau dacat IP mai mult ca sa imi pot lua niste campioni cu vrea hack
hack