| BossDeBoss9000 a întrebat:

Sall auziti? cine ma ajuta cu o problema? eu joc metin2 hammer dar nu am itm bune vreau si eu sa ii bat pe astia ei ma bate mereu care imi da si mie o armura set sau status? adica sa ma ajute sunt clasa sura... Sper ca joaca cinevabig grin Si mai vreau un site de descarcare la pilotii nascar!

2 răspunsuri:
| TaLyDa a răspuns:

Iti poti face singur iteme.Nimeni nu o sa iti dea pe gratis...Strange bani si fa-ti seturi :cercei, colier si papuci cu 2 maini si sabie, altele cu sageti sau pumnal sau universale.

| MetinAnylas a răspuns:

Www.anylas.com cel mai nou metin deschis