| xcostelx a întrebat:

am o problema legata de mt2 hammer. am set universal si acei sura fara arma si armura tot ma bat doar dintr-un skill si puff sunt la pamint. intrebarrea este cum ii pot bate si cce trebuie sa am pe itm ca sa-i bat.dau funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Feleaga a răspuns:

Daca ma CUNOSTI pe hammer numele este L3MooNCata

10 răspunsuri:
| Feleaga a răspuns:

Prietene Eu sunt unul dintre acei sura eu bat si modati PENTRU ca depinde daca ai mod sau status...Eu bat cel mai mult setati pentru ca ei au resintenta anti sura care se refera la arma deci noi de aia sura si samani luptam fara arma sper ca te-am ajutat

| xcostelx explică (pentru Feleaga):

Nu m-ai ajutat deloc vreau doar sa stiu cum sa fiu la fel de bun ca tine sau cum sa inving sura aia

| xcostelx explică (pentru Feleaga):

Pe ce regat

| Feleaga a răspuns (pentru xcostelx):

Albastru

| xcostelx explică (pentru Feleaga):

Cand intri sunt saman si bat vreo 2 sura

| xcostelx explică (pentru Feleaga):

Imi pun sura si imi bag INT STR DEX SI VIT si critik si patrunzator si pe scut imun la necunostinte si pot sa-i bat pe sura sau o sa fiu la fel de bun ca ei

| Feleaga a răspuns (pentru xcostelx):

O sa deveniti egali 40%sanse si sa devi mai bun ca el 60%sanse dar daca are mod sau status nai cei face ..ala sta in lumea lui toti care nu stiu sa-si faca itm isi iau status si mod

| xcostelx explică (pentru Feleaga):

Mersi cand intri

| Feleaga a răspuns (pentru xcostelx):

Daca ma CUNOSTI pe hammer numele este L3MooNCata

| Feleaga a răspuns:

Uite atunci fai dupa modelul urmator:
baga INT STR DEX SI VIT pe un itm Si CRITIK si PATRUNZATOR bagi pe toate itemele ce tiam scris mai SUS OBLIGATORIU pe SCUT IMUN LA NECUNOSTINTA

| Feleaga a răspuns:

Dai add la robertfeleaga apropo daca tiau placut raspunsurile funda Plz