| DaNy3lL098 a întrebat:

Sall ca sa joc samp trebuie sa am san andreas pe calculator sau decat descarc samp si joc!( funda )

Răspuns Câştigător
| Alexafrumusik a răspuns:

Trebuie sa-l ai sigur.San Andreas Multyplayer are nevoie de fisierele lui San Andreas ca sa se proceseze si sa mearga.Si trebuie sa-l instalezi in folderul cu fisierele lui San Andreas

| DaNy3lL098 explică (pentru Alexafrumusik):

Si de unde il descarc full si sa mearga

| Alexafrumusik a răspuns (pentru DaNy3lL098):

Pai scrii pe net

3 răspunsuri:
| 0Denis0 a răspuns:

Da! Ca sa joci sa-mp (San Andreas Multiplayer, de la asta vine prescurtarea) trebuie sa instalezi sa-mp in fisierul jocului GTA San Andreas.