| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a întrebat:

Sall Cand ma joc metin2 imi apare o eroare legata de grafica 3D
ce sa fac URGENT dau funda!

7 răspunsuri:
| andreibrebeanu a răspuns:

Asta inseamna ca placa video nu suporta jocurile cu grafica 3D sau cel putin metinul

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 explică (pentru andreibrebeanu):

Nu ca unchiu meu a instalat ceva driver ceva dar nu il mai stiu (am leaptop HP 635)

| andreibrebeanu a răspuns (pentru Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988):

Unde ai in instala metinu in d sau c? ca asa am facut si eu l-am instalat in c si imi dadea o eroare

| andreibrebeanu a răspuns (pentru Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988):

Pei trebuie sa-l instalezi in d asa se instealeaza toate metinele

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 explică (pentru andreibrebeanu):

Nu mai ie nev a venit unchiul meu. Dar din pacate nu e cum zici tu deci nu pot sa iti dau funda sad!

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 explică:

Va rog Dati-mi un raspuns pana max la ora 19.00 maine!