| dragoscelnegru a întrebat:

Sall! Cand pornesc metin2ro imi da o eroare de la HACK SHIELD
SRART_SERVICE_ERROR(errorCode=204)
Ce trebuie sa fac? Funta

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Instaleazal iar asa o sa scapi de bug.

| Pop_Patricia_1995 a răspuns (pentru Energyboy):

Asa mi se intampla si mie dar nu mergestraight face

6 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Incearca mai de multe ori si daca tot asa este incearca peste o zi si daca tot nu se intampla nimica sterge jocul si baga-l iar asa o sa mearga.

| Energyboy a răspuns:

Si eu am patit la fel este de la lag.

| WHaTuP a răspuns:

Asta incerc si eu sa imi dau seama si am vazut Mai multe Pareri cum ca trebuie deactivated antivirusul si firewall sau ca ai avea un hack in PC habar nu am dar daca iti dai seama sa imi spui si mie id:superboy_andrey

| Pop_Patricia_1995 a răspuns:

Asa patesc si eu, si nu mergestraight face