| anonymul2013 a întrebat:

Sall care imi da si mie un cont de mt2fun server erebus dau FUNDA!

1 răspuns:
| VeldroN a răspuns:

Frate eu iti zic sa te lasi de Metin ca nu e asa distractiv m-am jucat si eu si m-am plictisit pana la urma.
Sunt multe jocuri super tari ca :Left 4 dead, Team fortress 2, World of warcraft,Magika, Terraria, Minecraft, Torchlight 2, Diablo 3, Stronghold Crusader, Deadspace 2-3.Si seria de jocuri continua.Toate acestea sunt jocuri mult mai tari ca Metin si tile recomand.
Fundita? happy