| KiraXander a întrebat:

Sall...care imi poate da programul trade hack pentru metin2 (negotz) ..sau macar un link de unde sa descarc programu.dau funda!winking

7 răspunsuri:
| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.

| KiraXander explică (pentru Daniel_Stoica_1992):

Vere eu am nevoie de trade hack nu fishbot

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Scuze nu am fost atent la ce ai cerut http://www.filehost.ro/28869072/Metin2MultyHack_banjo_exe_rar/

Este un multyhack excelent, merge perfect singurele lucruri de nu functioneaza pe ro sunt 3xdmg si speed hack desi pe private merg nu stiu de ce. uite si aici un hacke de la banjoo are si trade hack si multe altele... bafta cu razbunararea tot asa as face si eu

| KiraXander explică (pentru Daniel_Stoica_1992):

Deci care dintre ele este mai bun si care dintre ele are trade hack straight face

| KiraXander explică (pentru Daniel_Stoica_1992):

Pffff...cand dau sa deschida programul imi zice "the application failed to initialize properly(0xc0000135).

| FuN4FuN a răspuns:

We mane daca ti la's da eu are virusi si app lasa hack'u frate ce tot jucati cu hack ca oricum o sa ajungeti dependenti de cheat si nu o sa mai puteti juca fara ele... eu am jucat SA cu hack si acum mi se pare ciudat fara happy asa ca, sus capul si joaca fara hack daca ai nevoie uitate la tutoriale unde pica itm sau astea

| KiraXander explică (pentru FuN4FuN):

Wa nu ma invata pe mine metin laughing ca eu am nevoie de hack sa ma "razbun"...pt ca mi s-a spart contul si unui prieten de-al meu i-a fost furat niste iteme cu trade.