| SyL3nT a întrebat:

Sall!
Am citit (dar nu prea cred) cica poti lua SIDA chiar daca tu si fata Sunteti virgini!
E adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Si daca aveti o rana si curge sange daca il atingi poti lua sida

| Fatamuntilor a răspuns:

Virginitatea nu are de a face cu transimetea bolii.Atata timp cat faci sex neprotrotejat creste riscul de trasmitere a bolii.Plus ca mai sunt si alte cai de tramitere.

| foxsilver a răspuns:

Clar ca este posibil! Citeste aici, si vei afla caile prin care se poate transmite aceasta boala:
http://www.5pm.ro/content.php?id=9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte adevarat.

Răspuns utilizator avertizat