| Dragutza1992 a întrebat:

De ce nu imi merge sa intru pe contul TPU
am introdus bine parola si id de mess dar imi zice ca este incorecta
mi-am facut aproape 4 conturi si niciunul nu a mers
la toate imi zicea la fel
de ce nu merge?

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Nu trebuie sa introduci id-ul de Messenger, ci adresa ta de e-mail, asa cum ti se si mentioneaza acolo.

Alexandra - TPU

| IngeraşVerde a răspuns:

Buna!
Cand te loghezi ai o chestie "am uitat parola" dai click, introduci mail-ul si dupa primesti pe mess ca sa schimbi parola!
Ai grija, cand ai pus parola poate ti-a alunecat un deget si ai scris-o gresit sau poate ai apasat din greseala tasta CAPS LOCK sau Shift!

| Dragutza1992 explică:

Ba da m-am logat

| elyroxy a răspuns (pentru Dragutza1992):

Poate nu-ti merg anumite litere din tastatura

| Dragutza1992 explică:

Ba da imi mg tot
am fost grija am schimbat parola si tot nu mg
eu mereu am grija cum scriu aprolele

| Florin123345 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| elyroxy a răspuns:

Poate nu te-ai logat la yahoo stii ca trebuie sa confirmi adresa de email...