| anonim_4396 a întrebat:

Sall, cat timp esti banat pe conquiztador, imi apare no chat reson 1, nu pot sa scriu pe chat, am ban si nu stiu cat timp,

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Da,pe blitzkrieg, asta cred ca este problema

4 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Poate ai facut reclama.Iti scrie cumva mai ai nevoie de nu stiu cate jocuri pentru a scrie pe chat, jocurile alea sunt blitzkried sau razboi de cucerire.O zi frumoasa sa ai

| structura a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Sunt banat(blocat) de vreo1 luna, si am mai jucat jocuri, ce inseamna? ca trebuie sa joc mai multe jocuri si o sa imi dea drumu sa comunic pe chat?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru structura):

Da,pe blitzkrieg, asta cred ca este problema

| MrAlex a răspuns:

Depinde ce ai facut.dar cam 2-3 saptamani