| yuP a întrebat:

Sall...Am si eu o problema: de ceva timp le scriu pe mess prietenilor cate ceva si nu le apare. Le dau si de 10 ori si ei tot nu vad ce le scriu eu. Astazi am instalat windowsul si vad ca tot asa face. Oare ce se intampla? E de la ei? Nu stiu cum sa mai scot la cap.straight face

Răspuns Câştigător
| Ciprianch28 a răspuns:

Închidem Yahoo! Messenger și apoi, în caseta "Run"vom scrie comanda următoare:regsvr32 jscript.dll
După scrierea comenzii fie facem click pe "OK", fie apăsăm tasta Enter.În acel moment se va deschide o fereastră care ne va confirma că librăria jscript.dll a fost reînregistrată cu succes:
Reînregistrăm în același mod și librăria vbscript.dll:

regsvr32 vbscript.dll
Și de această dată ni se va confirma că reînregistrarea a fost realizată fără incidente.

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Pentru cei care au probleme de genul se poate folosii si utilitarul Yahoo text repair pe care il poti lua de aici: http://www.tutorialepc.ro/......lutie.html

| Eedytso a răspuns:

Salut, instaleaza ultima versiune de yahoo messenger 11.5 si vezi daca merge