| boyka14 a întrebat:

Sall ce metin2 mai stiti ca pe forumuri gasesti aceleasi shopuri la toate asi prefera ceva cu mai multe evolutii! dau funda!

Răspuns Câştigător
| TinTin1 a răspuns:

Dap uite aici si saitu scuze ca nu l-am pus din prima funda te rog http://metinyoneis.com/index.php

6 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Incearca metin2 earth ca are king1 king2 are sabie din aia albastra de lv mare (nu sirius).
Sau incearca Metin2Hammer ca acolo iti da din prima posedata accesorii full bonus, arme de lv mare mare cu paguba medie 10000% sau ceva de genu.

Bafta!

| alexutu577 a răspuns (pentru Ovydiw):

Ba nobule macar ai jucat eart?

| boyka14 explică (pentru alexutu577):

Vb frumos!

| alexutzzu88 a răspuns (pentru Ovydiw):

Aia albastra se numeste rinata sau mistica..depinde ce vr sa zici cu ''din aia albastra''

| TinTin1 a răspuns:

Metin2 yoneis multe evoluti si armele le pui la lv 1

| boyka14 explică (pentru TinTin1):

Ai si site?

| TinTin1 a răspuns (pentru boyka14):

Dap uite aici si saitu scuze ca nu l-am pus din prima funda te rog http://metinyoneis.com/index.php