| ionutbeach a întrebat:

Sall ce pot face la un monitor care nu prea sta pornit cand bag cablul video in placa video in unitate se opreste sau alta data se face ecranul mai alb ramane cateva secunde si se opreste astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| Edward244 a răspuns:

Salut! Am cateva idei. Daca monitorul ate touchscreen jos la unde ar trebui sa fie butoanele, poti sa desfaci carcasa monitorului si sa ii scoti o chestie numita "Touchscreen Bouyoko" sau alta denumire. dupa ce ai scos-o conectezi monitorul si vezi daca merge. Sper ca te-am ajutat. Si al meu facea la fellaughing. Dai Funda? As Fi Foarte Recunoscatorwinking

1 răspuns:
| Edward244 a răspuns:

Ms de fundawinking sper ca te-am ajutat