| Chuxiiiiiiiii a întrebat:

Sall. ce provocari sa ii dau unui baiat?( pe mess)big grin fnd.big grin

6 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Heii!; x; x>:d< ai putea sa ii spui ''pui, ''sufletel'', ''dracusor''call meu cam atatea mi-au venit pe moment!>big grin

| Icss a răspuns:

Fara cusad greseala mea>big grin

| Icss a răspuns:

Aucirolling on the floorgresii intrebarea...laughing ee te`ai prins u pentru ce intrebare era raspunsulaughing

| Teils a răspuns:

Spune-i asa : "N-ai curaj sa te dezbraci la web, pana la chilotei smug "

| BitterCandy a răspuns:

Depunde de relatia care o ai cu baiatul respectiv
Cateva idei ar fi: sa dea mass-uri sau sa puna la status chestii nasoale, sa-ti dea 50 de commuri pe facebook, hi5, etc.
sau, lasand blandetea deoparte devil pune-l sa-ti faca un show erotic, streaptease la web, eventual sa faca un filmutet si sa-l puna pe youtube (sau interpretand o piesa/dansand)
Distractie placuta!laughing

| Chuxiiiiiiiii explică:

Nui nimic sybelle:d