| Little Princess a întrebat:

Cum sa il sall pe un baiat de care imi place mult (p mess m refer)ce saluturi stiti.

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Un "Buna, cf?" e cel mai bun happy

| Adredemesconf a răspuns:

Pai cred ca un simplu "buna" este de ajuns.
Te pup:*
pa, pa.

| AnonimA a răspuns:

Pai ceao dar mai bine suna:te iubesc ...cf/big grinbig grinbig grin

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Bunahappy
Saluthappy
Ciaohappy
Dar, de ce iti trebuie un salut anume? Daca o sa fi cu el and stuff, ar fi misto sa-i zici in loc de buna sau astea Te iubesclove struck.
Xoxo[gossip girl]

| cristina_3322 a răspuns:

Salutarebatting eyelashes

Olla

salut :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"" buna""
e cel mai cuminte, cel mai frumos cel mai elegant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc servus pentru ca aici in Ardeal asa e vorbawinking
Acuma depinde. la prietenul meu m-am obisnuit sa ii spun ciao :*