| Skullace a întrebat:

Sall cine stie un joc care sa semene cu minecraft
(vr sa fie gratis) sau macar o alta versiune a acestui joc
si daca nu este un joc de consstructie care sa semene macar cu minecraft
dau fundawinking

4 răspunsuri:
| Oran2000 a răspuns:

Incearca Terraria, este un joc de gen minecraft foarte frumos! Chiar cred ca este cu mult mai captivant ca minecraft!

| Skullace explică (pentru Oran2000):

Imi dai si mie un link

| Oran2000 a răspuns (pentru Skullace):

Pai nu stiu daca iti place intai cauta si tu pe youtube, sa vezi cum este jocul.

| R3puBliK a răspuns:

1.Tererria 2. MineTest 3.SurvivalCraft 4. MineBlocks 5. Tekkit(sunt mult mai multe minereuri plus unelete super si smarald gasesti la tot pasul) Fund^%#$%@$