| Onela a întrebat:

Sall, cum trec de primul nivel pe OurWorld? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Lady23Pink a răspuns:

Este o fata cu parul verde pe planeta unde este cafeneaua buzz, daca iti este in romana jos la stanga iti arata ceva roz si scrie nivel sus.

11 răspunsuri:
| octavi a răspuns:

Iti arata in stanga jos,, flowes"sau asa ceva, nu mai stiu ca nu ma mai joc si aveam nivel 14.

| Onela explică (pentru octavi):

Te rog, te rog, imi dai mie contul daca nu mai joci? te rog! eu de o saptamana ma chinui sa fac nivelul 1! daca vrei sa mi-l dai, trimite-mi-l pe mesaj particular in TPU

| octavi a răspuns (pentru Onela):

Sunt membru junior si nu pot sa trimit mesaje, cum scap de mebru junior?

| Onela explică (pentru octavi):

Mesaj pe TPU

| Onela explică (pentru octavi):

Mesaj pe TPU poti sa-mi trimiti!

| Onela explică (pentru octavi):

Daca vrei sa-mi-l trimiti, sa imi scrii mail-ul si parola prin MESAJ PARTICULAR pe TPU, sa nu le scrii publice!

| octavi a răspuns (pentru Onela):

Mesaj particular, adica intru pe profilul tau si scriu mesaj?

| Onela explică (pentru octavi):

Da

| octavi a răspuns (pentru Onela):

Asa am incercat si nu a mers

| Onela explică (pentru octavi):

Atunci,scrie-mi pe mess, sunt oana. popa2001

| alexutzu789 a răspuns:

Sall sunt alex am lvl 34 aproape 35 contactati-ma la our world Xxalexutzu10xX