| iulica2002 a întrebat:

Ce Trebuie Sa Fac Ca Sa Trec Nivel 15 La OurWorld?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Nivelele se trec in functie de cat Flow aduni, in stanga ta e o chestie pe care scrie mare FLOW, dai acolo, apoi iti alegi optiunea cu care vrei sa ''iti cheltuiesti'' Flow-ul, eu de obicei aleg cel din mojloc, cu baloanele de sapun deoarece castig multe hainute dragute, mobilier sau coins, asa, revenind, poti indeplini sarcini, adica te duci pe o insulita de aia plutitoare si o sa gasesti niste persoane sau creaturi colorate cu''!'' deasupra capului, si iti alegi o sarcina de acolo, sarcina consta intr-un joc, la care daca faci un anumit numar de puncte, sau ajungi la un anumit nivel, te intorci inapoila creaturi si ele iti vor da premiul, poti sa te lochezi pe facebook (daca ai cont, eu una mi-am facut cont de nevoie laughing) si asa vei primi cu 100% mai mult Flow, adica dubluwinking, mai exista si un cod de Flow, pe care il scrii in partea de jos, unde poti vorbi cu lumea si scrii asa:

test-mode42

dupa care apesi enter apoi scrii:

cryptobiologist

si o sa-ti creasca cantitatea de flow

sper ca ai inteles ce ti-am zis, multa bafta in continuarewinking

p. s: codul de flow functioneaza doar dupa ora 10 dimineatawinking

| iulica2002 explică (pentru Yukidaruma):

Iti multumesc mult. kiss

| Yukidaruma a răspuns (pentru iulica2002):

Cu placere :*, apropo acum vad ca la codul de flow am uitat sa apas spice, normal codul e asa: test-mode 42, scuze laughing

| iulica2002 explică (pentru Yukidaruma):

Nu-i nimic, mersi, esti o draguta! kiss

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput FLOW... daca nu te ajuta cumpara-ti flow baterrywinking

| iulica2002 explică:

Dau Fundita!