| CrazyOfKill a întrebat:

Sall daca puteti sa ma ajutati va rog am un lag in tf2 (team fortress 2) am incercat ogramada de solutii si cu game booster da tot mai am lag nici chiar asa mult dar ma deranjeaza o fi lagu asta ca mi se incinge prea tare laptopu? ca se incalzeste faci si oua p.s laptopu meu are 3 gb ram Procesor Cleron Dual-Core CPU T3500 @ 2.10 Ghz 1.09 Ghz

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Dooh, ai un nenorocit de laptop si tu vrei sa nu ai lag in joace? Fa-ti copchile desktop pentru joace!

| CrazyOfKill explică (pentru KodrutZ):

Ba frate macar scrie si tu corect lasa TPU si ia-ti o carte du-te si sa bei un pahar cu apa ca ti-e foame

| KodrutZ a răspuns (pentru CrazyOfKill):

Ia si fierbi atunci in suc propriu cu tot cu laptopul ala daca iti place sa o faci pe rotundul cind primesti un sfat.

| Sakal1999 a răspuns:

Pai este un program care pacaleste jocul dar nu il pot numi cautal sau intreabati prieteni