| CrazyOfKill a întrebat:

Am o groaza de lag la outlast jocul de la unreal game ajutati-ma cum fac sa nu mai am lag am incercat ogramada de metode am windows 7 3 gb ram procesor Celeron Dual core Cpu t3500 @ 2.10 ghz 2.09 ghz 64 bit

Răspuns Câştigător
| 8imal a răspuns:

Foloseste un otimizator de latenta! http://www.top4download.com/latency-optimizer/download-cvrfgayq.html

| CrazyOfKill explică (pentru 8imal):

Si la ce imi foloseste sau cum il folosesc

| 8imal a răspuns (pentru CrazyOfKill):

Latenta sau lag-ul cum ii spuneti voi se datoreaza comunicarii proaste a computerului cu serverul din multiple cauze una dintre ele este printre altele folosirea de parametri gresiti in setarile de retea dowload upload mtu s.a.m.d. programul dat de mine te ajuta sa rezolvi problemele in modul usor sau avansat! Il rulezi dupa descarcare si apoi dai optimize si restart!