| serin01 a întrebat:

Sall. dati-mi si mie mod parkour la samp auziti daca am si mod parkour si mod sobeit merg amandoua sa le folosesc dau funda cine imi zice si cine da mod parkourbig grin

2 răspunsuri:
| serin01 explică:

Ba da vreau sa descarc

| s1mpLe a răspuns:

Downloadeaza de aici parkour mod : Scrie pe GooGle : Download parkour mod si dai pe a 2 unde e si video si acolo la descriere in video de pe youtube gasesti link download. Nu am putut pune link nu stiu dc.

Da merge daca ai s0beit si cu parkour nu are nici o treaba. FUNDA?