| Stoean_Andrei_1914 a întrebat:

Sall dati-mi si mie un cont pe metin 2 ro care să nu fie blocat. De orice lv numai sa fie un pic mai mult bunicel.

Răspuns Câştigător
| Bllacks a răspuns:

Scuze pentru ce voi spune dar mi-a venit asa de odata:-In loc sa iti faci tu unul spui sa-ti dea alti..si eu faceam asa dar odata mi-am facut eu unul am muncit si eram asa fericit. vreau sa fii si tu la fel!

2 răspunsuri:
| Stoean_Andrei_1914 explică (pentru HuNterukh):

Multumesc foarte mult e super jocul daca imi mai raspunzi si la alte întrebări vei avea tu răspunsul câstigător