| Robi2121 a întrebat:

Sall Dati-mi si mie un link de unde pot descarca:
1)Un mod de Minecraft cand mori sati nu-ti pierzi itemele (1.5.2 Si 1.6 sau 1.6.2
2)Un optifine pentru Minecraft (1.5.2 / 1.6 Sau 1.6.2 )
Dau Funda tongue

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Ca fapt divers cand zici 1.6 (sau 1.6.x) inseamna orice 1.6 (1.6.1 sau 1.6.2)

Optifine
http://www.minecraftforum.net/......much-more/

Si pentru pierdut itemele nai nevoie de mod neaparat...scrie
/gamerule keepInventory true

| Robi2121 explică (pentru WyndFTW):

Imi dai un link de unde pot descarca minecraft 1.6.2 (nu premium ) cu bin si toate cele PLZZZ

| WyndFTW a răspuns (pentru Robi2121):

Nu folosesc 1.6.2 si e destul de greu de gasit care sa nu fie fake...+ nu am voie sa dau linkuri spre chestii piratate...