| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a întrebat:

Sall de ce nu merge sa ma inregistrez pe mondial mt2 royal? nu imi apare nimic cand scriu datele acolo la register si daca are cineva un cont de lv 1 sau orice level sa mi l dea plz sau spuneti-mi um rezolv problema asta mersi

3 răspunsuri:
| Crzy_Man_1990 a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Da ma, nu mere cand dau p inscriere ma trimite p nation.mondial.com

| Sticlete a răspuns (pentru Crzy_Man_1990):

Si eu am aceeasi problema.ma lasa sa fac cont si cand sa intru imi da verifiez du acces id:Y! M:cs_gogu cine stie cum