| cheliuta a întrebat:

Sall de mult am descarcat cod mw 1 l am instalat si m-am jucat etc dar dp am sters cartela si nu l'am desinstalat. dupa niste timp l-am redescarcat si cand dau sa il instalez zice sa se desinstaleze.dau yes si dupa dau yes ca sa stearga si savegames..cand trebuie sa se incarce bara pentru a se desinstala i-mi da aceasta eroare: Error Number: 0x80040702 Description: Failed to load DLL : FirewallInstallHelper Setup will now terminate. spuneti-mi si mie care este problema

1 răspuns:
| Suteu a răspuns:

Paii am patit si eu asa, oricum stergi orice fila din pc in care aia COD [ call of duty ], si dupa incerci sa il reinstalezii, bun si dupa ce il instalezi este un program in folderu de instalare setup.exe, dai pe el si dai pe cerintsele minime si trebuie sa iti porneasca daca ti-a mers prima data, baftahappy.