| KirosenTalent a întrebat:

Sall deci am downloadat gta san andreas l-am instalat iar cand sa intru in el ma da afara nu numai la el si la alte jocuri metin etc. Eu zic ca este de la pc ce are pc-u?

3 răspunsuri:
| Ang3l_2482 a răspuns:

Ai reinstalat gta san andreas? daca l-ai instalat si face tot asa inseamna cai de la pc tau. reinstaleaza pc-ul

| Ang3l_2482 a răspuns:

Spune-ne si noua specificatiile de la calculator...rami,placa video, procesor,, ...stii tu!

| nanalex99 a răspuns:

De-fapt ai dreptate si pe mine ma scoate pc-ul din need for speed undergroand 2 poate gta sa andreas e prea mai pentru tine cand am intrat odata pe gta san andreas nu m-a scos afara pc-ul ca la mine e bun incearca cu un joc mic de acord