| BountyLoverXD a întrebat:

Sall! Fundita! Sunt jucator pe ourworld sunt Lovelly Elly si cine ma invita in crew-ul sau primeste funda, dar sa fie un crew bun, cel mai bun castiga fundita, si logic sa imi ziceti si cine sunteti pe ourworld!

4 răspunsuri:
| AndreeaM1 a răspuns:

I Smotocika I... ai stele?

| BountyLoverXD explică (pentru AndreeaM1):

laughing))) intrebarea asta am pus-o demuuult, amu nu mai joc ourworld sorry laughing

| AndreeaM1 a răspuns (pentru BountyLoverXD):

Am vazut ca ai pus-o demult laughing atunci eu nici nu jucam ourworld laughing)))))) da am crezut ca inca mai joci tongue

| BountyLoverXD explică (pentru AndreeaM1):

Neeh, n-am timp de joc laughing din cauza scolii crying