| kiche a întrebat:

Sall. Imi merge gta 4 pe configuratia asta placa video nividea geforce 9500gt 1gb 128biti, procesor intel pentium 4 3ghz si un gb ram? Cine imi raspund si imi da si un linc bun are funda+vot. Si daca se poate mai dati-mi niste lincuri cu jocuri noi si misto.

Răspuns Câştigător
| CRISTY_6837 a răspuns:

Fii atent:
ca sa iti mearga gta 4 foarte bine iti mai trebuie 2-3 gb ram ca cu 1 nu o sa iti mearga.
aici linkul de descarcare:
1.descarci utorrent 3.0
2.descarci daemon tools lite (banuiesc ca il ai)
3.intri pe isohunt (scrii acolo gta 4>te uiti in stanga unde scrie "S" apesi pe S si dupa aia dai la primul download torrent si il descarci)
4.il instalezi si ii pui crack-ul (il gasesti pe DvD 1)
5.instalezi rockstar game social club
6.dai pe rockstar... play si te joci

Jocuri 2011-2012 (le descarci tot dupa isohunt)
1.nfs the run
2.crysis 2-3
3.prototype 2
4. dirt 3
5. farcry 2-3
6.agrar simulator 2012
7.euro truck simulator 2011
8.half life 2-3
9.test drive unlimited 2
Sper ca te-am ajutat si ca ai inteles. Funda?

2 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Http://technodorm.com/2008/12/30/gta-4-system-requirements/
cerinte minime
Jocuri noi:

Driving simulator 2011 iti merge 100%
NFS run
NFS pro street
DIRT 3
Test driver unlimited
etc funda?

| kiche explică:

D-imi si un link bun de unde sa descarc gta 4 ca am descarcat vreo 4 si nu au mers ba nu se puteau dezarhiva ba se blocau pe la 80% si daca ai celelalte jocuri si tu da si mie link de unde le-ai descarcat.