| Deac_Alex_1994 a întrebat:

Sall imi spuneti ceva? Am Gta San Andreas pe CD! L-am instalat si am bagat GGMM si Cleo 4! Le-am sters ca mi-am bagat SA-MP si se vedea urat! Dupa ce am sters programele! Am reinstalat San Andreasu si SA-MPUL! Si cand sa intru in San Andreas imi da eroare! Pe SAMP cand intru imi da Crash! Va implor spuneti-mi ce sa fac! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

E posibil sa fie vreun virus, scaneaza pc-ul cu un antivirus, iti recomand AVAST!, si daca ai virusi elimina-i, sau o fi de la modurile pe care le-ai instalat, eu am san andreas, fara samp, fara cleo, si imi merge perfecthappy poti incerca din nou cu reinstalarea daca nu ai virusibig grin bafta

| Deac_Alex_1994 explică (pentru bogdan2091):

Ok ma bucur ca iti merge! Am AVAST si acum il scanez! Dar programele le-am sters complet din calculator! Dar mersi de raspuns

| Deac_Alex_1994 explică (pentru bogdan2091):

Daca imi merge iti dau funda

| Deac_Alex_1994 explică (pentru bogdan2091):

Da-mi add pe mess! Id-ul meu deacalex2001@yahoo.com! Te rog da-mi add