| NecunoscutNecunoscut a întrebat:

Sall, imi spuneti va rog frumos si mie ce bonusuri trebuie sa pun pe iteme la metin2 casa nu ma bata nimeni?

Răspuns Câştigător
| Rareshhh a răspuns:

GigelFaraNumar stie ce vorbeste doar daca e vorba de ro...dar daca e vorba de un privat pui asa:

-PV (obligatoriu pe armura, pe acc optional)

Acum restul de bonusuri depind de caracter:

-War:putere, aparare/atac 2 rase diferite(pe bonusu 6/7),aparare cu sabie, pumnal, evantai, etc...cum ti-ar pica te-ai prins

Sura:Inteligenta(restul de bonusuri este la fel pentru toate rasele)

Ninjabig grinexteritate

Saman:Vitalitate

Daca faci cum ti-am zis nu te bat decat cei care au iteme luate de pe site/cu donatii poate nici aia...

bft la killat

| NecunoscutNecunoscut explică (pentru Rareshhh):

Si tu ce metin joci acum? ca as cauta si un metin fain unde pot pune bonusuri cum ai zis tu happy

| Rareshhh a răspuns (pentru NecunoscutNecunoscut):

4yours (e asa dar e plin de modati); lunaris; violin; apollo; hotstyle; sunt tari

3 răspunsuri:
| GigelFaraNumar a răspuns:

Pai din cate imi mai aduc eu aminte ar trebui sa ai : Pe armura obligatoriu 1500 + PV, aparare pumnal, aparare 2 maini parca si aparare sabie ( cred ca asa se numeau ) pe bratari la fel si pe papuci la fel. apoi pe cercei iti trebuie 15% anti semiom, critica si restul nu prea conteaza. iar pe arma tot la fel 15% anti semiom, critica si sansa de a otravi happy