| Spike001 a întrebat:

Sall, joc metin2 ro de ceva timp, dar n-am avut niciodata gradul negativ, imi spune si mie cineva ce trebuie sa fac la lvl 22 pentru a ma face pozitiv?

4 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Pai.gradul negativ(-) il faci doar daca omori pe cineva in modul LIBER saud aca cineva din grupa cu tine omoara un player. potis a redevii neutru apoi prietenos daca fie stai online si nu faci nimic(dar dureaza) fie poti sa omori monstrii(mobi) asa vor creste punctele mai repede...

SOLUTIA-UCIDE MONSTRII

| xHellBoYx a răspuns:

Cum adica 0_o?
nu ai avut niciodata negativ, dar vrei sa te faci pozitiv 0_o
Dar daca te referi la cresterea gradului...omoara multi/e animale, salbatici si altele sau cel mai bine cumpara o boaba zen.

| Spike001 explică:

Ms mult pentru raspunsuri!

| LegalL a răspuns:

Eu joc metin 2 ro de 2 ani si iti recomand sa te faci magazin sa sa iti cumperi o boaba zen ori sa omori foarte multi orci pe ca asa iti va creste gradul