| catalinmessi55 a întrebat:

Sall! la gta4 nu mi se vede soseaua blocurile am cautat pe net dar n-am gasit solutia sper sa ma ajutati voi.si daca trebuie ceva instalat add:catalin_catalin5538

3 răspunsuri:
| catalinmessi55 explică:

Auzi este si un rasp bun dar era de la patch am instalat 1070 si mi-a mers bine dar nu mai gasesc jocu da-mi si mie un link

| totmike a răspuns (pentru catalinmessi55):

Http://www.gamingnewslink.com/......d-freezes/
vezi daca te ajuta asta.(da in jos si vezi eroarea 1. ii exat ce cauti. sper.

| totmike a răspuns:

Asa am patit si eu.placa video nu il suporta.iti trebuie alta daca vrei sa iti mearga.nu spun ca placa ta nu e buna ca si a mea era buna dar iti trebuie una si mai buna.eu sincer spun ca merita ca ii un joc fain.