| bogdanu_2965 a întrebat:

Sall la toata lume am nevoie de ajutor... am un ps cu urmatoarele componente : 3 gb rami ddr2, placa video nvidia 9500 gt, procesor intel celeron 1.80 mhz daca imi merge l. a noire pe un procesor cu un singur nucleu... si va rog sa-mi dati daca stie cineva un sait sa-l iau demo as prefera un toretn. Ms. si va rog sa postati numai care stiti...

1 răspuns:
| morfina13 a răspuns:

Salut! Am luat si eu jocul.Da, o sa iti mearga pentru ca te salveaza placa video. Daca il dai la 800x600 la toate setarile low o sa iti mearga bine.Atentie,jocul nu este bine creeat la capitolul performanta si de aceea trebuie sa adaugi comanda:-npd -str -nonv.Comanda o sa o bagi in consola de la optiuni (o sa vezi acolo o linie alba in care poti scrie).Dai OK si launch game. O sa iti mearga normal. (fara comanda, jocul merge extrem de prost indiferent de setari). Daca esti pe windows 7 sau vista, sa dai click-dreapta pe launcher si sa ii dai "run as administrator".TPU nu incurajeaza pirateria asa ca nu o sa postez un link, ci o sa iti spun cum sa il iei: google--->scrii: la noire skidrow tpb.Accesezi primul rezultat si gasesti butonul de descarcare sub descriere.Have fun! happy Funda? big grin