| DeCeOare a întrebat:

Sall luma! Vreau si eu un metin2 cu rate mari nivel maxim 250-255.Arme si armuri noi metinu sa fie mai nou destul de populat sa se faca lvl max in 2 maxim 3 zile stand cam 3-4 ore pe zi (nu vreau hotstyl apollo magic ro steel etc etc... pricepeti voi)

Dau Funda

PS: Daca nu indeplineste conditiile nu-l iau ca raspuns

Răspuns Câştigător
| Cerby a răspuns:

Incearca metin 3d sau hellios

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonim346575 a răspuns:

Iti recomand metin2mania rata
experienta 500% are lvl maxim 250 ox in fiecare luna event in fiecare saptamana armuri arme noi si nu faci lvl maxim in 3 zile pentru ca n-ai cum nu cred ca este niciun metin2 in care sa faci lvl maxim in 3 zile site : www.metin2mania.ro