| Lyka19 a întrebat:

Sall lume))... Ash vrea sa aflu cum sa devin moderator pe transformice sau ajutor de moderator? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Pai, cand se vor deschide aplicatiile pentru moderator, va fi un anunt pe forum Disscusions, iar acolo iti vor pune niste intrebari, tu trebuie sa raspunzi la ele, si daca Adminul considera ca meriti, te face moderator, dar aplicatiile pentru comunitatea RO nu sunt inca deschise, si trebuie sa ai 18 ani!

| Lyka19 explică (pentru buffa):

Ok thx))) dar cum te numesti pe trans?

4 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Activitate si iar activitate!

| Bulgaru_Bogdan_F._1999 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai... E acum o aplicatie pana maine. Pe forum cauti la

Disscusions
Transformice

Si dai la 'Cautam moderatori RO! Aplicatiile sunt deschise! Dar ca sa fii moderator trebuie sa ai 18 ani! Bafta! Joi 1 mai se inchid aplicatile!