| Codrin13 a întrebat:

Sall! Puteti sa-mi dati un site in care pot gasi un cod de cs1.6 care sa mearga! Plzzz Dau fundita!big grin

5 răspunsuri:
| VaRogAjutor a răspuns:

Salut ia de aici :http://www.maximamspus.ro/coduri-counter-strike-1428
dai in jos si primul care este disponibil (Silent AIM) Ala e bun restul nu merg

| Codrin13 explică (pentru VaRogAjutor):

Mersi foarte mult! Sper sa mearga laughing

| Codrin13 explică (pentru VaRogAjutor):

VaRogAjutor ati multumesc pentru raspuns dar, de ce oare cand dau click pe leis... si cs-ul al am deschis in bara nu ma-i pot sa-l deschid?

| VaRogAjutor a răspuns (pentru Codrin13):

Nu stiu de ce straight face. AAAA DA! ITI TREBUIE CS 1.6 BESTIAL E PENTRU coduri

| skism13 a răspuns:

Lasa-te de cs daca joci cu cod straight face