| ali17 a întrebat:

Sall TPU, Dati-mi un cfg de cs1.6 dar care face ca sa nu sara tinta adica ca sa nu se duca in sus acel plus. Dati site de unde sa-l iau daca merge va

5 răspunsuri:
| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Se numeste Recoli acea saritura..si frate.i pgl nu e voie cu asa ceva.iti propun sa tragi 3 gloante sa apesi q de 2 ori apoi iar tragi asa. tinta se reface mereu..nu trisa.e cod! si daca tot vrei cauta pe net no-recoli.dar lasa asa. funda?

| Zap a răspuns (pentru Curiosuuuuuuuuuuuuul):

Lol... "sa tragi 3 gloante sa apesi q de 2 ori apoi iar tragi" si pana face asta moare de 782349568509825903489 de oribig grin

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns (pentru Zap):

Ba nu. daca stie cs nu moare!

| Zap a răspuns (pentru Curiosuuuuuuuuuuuuul):

Daca joaca cu cei mai prafi jucatori nu moare... nu ai timp sa faci ceea ce zici tu fara sa te omoare.

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns (pentru Zap):

Se fereste si el