| Raducanu1996 a întrebat:

Sall, spuneti-mi va rog si mie cum sa fac rost de armura buna de otel sau rosie sunt razboinic joc metin2united peste tot pe unde gasesti iti cere peste 50kk nu stiu unde sa fac rost de una buna mai ieftina sau daca nu cum sa fac bani mai repede...Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| WaKeUp19 a răspuns:

Salut coleg de metin ce esti armura rosie e king. depinde de +, eu am una +2 si una +8 modate
Dacami dai funda iti dau eu un otel +9 laughing

| Raducanu1996 explică (pentru WaKeUp19):

Ma sigur imi faci rost sauma fraieresti colegule

| Raducanu1996 explică (pentru WaKeUp19):

Zi ma imi dai ca eu iti dau funda serios

| WaKeUp19 a răspuns (pentru Raducanu1996):

Nu iti fac rost, iti dau happy mane eu is full malled un otel pentru mine e o porcarie, zi-mi numele de pe united, unde sa ne vedem, ca sa til dau, dar da-mi funda happy

| Raducanu1996 explică (pentru WaKeUp19):

Ma numesc Raducanusmek sunt in lumea a doua nu in prima nu stiu exact cum se numeste dar tu esti in aceeasi lume cu a mea asta e important daca da raspunde-mi te rog sunt disperat dupa o armura mai buna si iti dau funda jur mai bine zi-mi numele tau ca te caut eu ok sau faci cum sti.

| WaKeUp19 a răspuns (pentru Raducanu1996):

Tot acelasi nume mi la pus fratele meu, WaKeUp19, war de lvl 110 xD happy regat albastru cauta clasament sv omega