| Ioscaa1 a întrebat:

Sall,Stie careva la GTA San Andreas bag masini cu sami si nu pot sa le pun spoilere de ce? un program cu care as putea sa fac asta imi spuneti?

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu ştiu dacă există aşa ceva dar în primul oraş există un garaj în care poţi să îţi tuninghezi maşina cum vrei.

Încearcă acolo, e mişto.

| DarksidersFTW a răspuns:

Iti da crash. Nu merge stiu problema, eu iti zic sa-ti insatlezi MTA Sa si sa -ti tunezi masinile acolo ca o sa mearga.

| Ioscaa1 explică (pentru DarksidersFTW):

Si cum tunez masinile? de pe site sau din joc? pls explicatii dau funda

| DarksidersFTW a răspuns (pentru Ioscaa1):

Partile de Tunning nu sunt compatibile cu masinile. MTA sa e ca sa-mp San Andreas Multi Player, doar tunezi masinile acolo dar nu merge si in camping, cand joci misiuni.

| Xpeedo a răspuns:

Uite daca vrei sa adaugi masini uite programul http://www.gtagarage.com/mods/download.php?f=2873 si le descarci tot de acolo :) Succes :)

| Andrei_Iulian_1992 a răspuns:

ButterflyFreestyle: cum ajung la garajul acela?