| andy14 a întrebat:

Sall stiti un metin2 privat sa am rib,fms,nimfa,otel de razboinic,tigru, leu sa ma dea de la lvl 1 si cal armat? Funa!

Răspuns Câştigător
| Smecheritzu50 a răspuns:

Metin2 epical te duci la grajdar si iti face cal militar e cel mai tare, funda?

| andy14 explică (pentru Smecheritzu50):

Este gratis?

| Smecheritzu50 a răspuns (pentru andy14):

Da,m-am jucat luni intregi, te asigur ca este gratis si este super gasesti tot ce vrei la magazinbig grin

| andy14 explică (pentru Smecheritzu50):

Cum te cheama in joc?

| Smecheritzu50 a răspuns (pentru andy14):

RareshSuraBm dar nu ma mai joc prea desc acum, caut sa dau iteme de pe metin2 ro pe iteme epicalbig grin

| andy14 explică (pentru Smecheritzu50):

Sti ca s-a inchis sau cand ai da drumu?

| lexmark321 a răspuns (pentru andy14):

Ma da dc s-a inchis siti recomand mage sau asinis

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabytzul005 a răspuns:

European Metin2